NIEUWS

NIEUWSBERICHT

Wereldboekendag 2021!

Vandaag is het Wereldboekendag. Bij Cossee zijn de verschillende continenten in elk geval goed vertegenwoordigd! 

Wereldboekendag (ook bekend als Internationale dag van het boek en de auteursrechten) wordt vanaf 1995 ieder jaar op 23 april gehouden door UNESCO om aandacht te besteden aan het belang van boeken en lezen. Inmiddels wordt deze dag in meer dan 100 landen gevierd, waarbij elk land zijn eigen activiteiten organiseert. In Nederland ligt de organisatie hiervan sinds 2002 bij Stichting Read to Grow. 

De titels van Cossee representeren een groot deel van de wereld. Van Amerika (met o.a. Wat ze zeiden, De juiste houding en De verdwenene) en Afrika (zoals De eerste vrouw, De gast uit het Rifgebergte en In ongenade), tot Europa (met bijvoorbeeld Aarzelsnede en Ver van Verona) en Azië (Het leven speelt met mij, Leugenaar en De geheugenpolitie

Hoewel we momenteel helaas nog maar beperkt kunnen reizen, komt de wereld dankzij het lezen van deze (en nog veel meer!) mooie boeken toch een stuk dichterbij. 
Lang leve de literatuur!